Order by: Relevance
Price: Low to High, High to Low

 
Image of Allied Telesis
 

Allied Telesis

SFP+ transceiver modul, 10 Gigabit Ethernet, 10GBase-SR, LC multimodus, op til 300 m, 850 nm

DKK 1696.00
More Information

 
Image of Allied Telesis 2KM. MMF. 1000BASE SMALLFORM PLUGGABLE E
 

Allied Telesis 2KM. MMF. 1000BASE SMALLFORM PLUGGABLE E

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-EX, indstiksmodul, op til 2 km

DKK 866.00
More Information

 
Image of Allied Telesis ALLIED ACC SFP 1000 BASEL
 

Allied Telesis ALLIED ACC SFP 1000 BASEL

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-LX, indstiksmodul, op til 10 km, 1310 nm

DKK 982.00
More Information

 
Image of Allied Telesis ALLIED ACC SFP 1000 BASES
 

Allied Telesis ALLIED ACC SFP 1000 BASES

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-SX, indstiksmodul

DKK 594.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AlliedWare Plus IPv6 Pack
 
DKK 6651.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT
 

Allied Telesis AT

SFP+ transceiver modul, 10 GigE, 10GBase-T, RJ-45, op til 20 m

DKK 7007.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2711FX/LC - netværksadapter
 

Allied Telesis AT-2711FX/LC - netværksadapter

Netværksadapter, PCIe lav profil, 100Base-FX

DKK 972.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2711FX/SC-001 100MBP
 

Allied Telesis AT-2711FX/SC-001 100MBP

Netværksadapter, PCI Express x1, Fast Ethernet, 100Base-FX, 850 nm

DKK 852.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT 2711FX/ST
 

Allied Telesis AT 2711FX/ST

Netværksadapter, PCI Express x1, Fast Ethernet, 100Base-FX, 850 nm

DKK 960.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-29114SX/LC - netværksadapter
 

Allied Telesis AT-29114SX/LC - netværksadapter

Netværksadapter, PCIe lav profil, 1000Base-SX x 1

DKK 1781.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2911SFP/2 - netværksadapter
 

Allied Telesis AT-2911SFP/2 - netværksadapter

Netværksadapter, PCIe 2.0 lav profil, SFP (mini-GBIC) x 2

DKK 3474.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2911SFP/2 - network adapter
 

Allied Telesis AT-2911SFP/2 - network adapter

Netværksadapter; PCIe 2.0 lavprofil; SFP (mini-GBIC) x 2; regering; føderal stat

DKK 1969.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2911SX/LC - network adapter
 

Allied Telesis AT-2911SX/LC - network adapter

Netværksadapter; PCIe; 1000Base-SX; regering

DKK 2215.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2911SX/SC-001
 

Allied Telesis AT-2911SX/SC-001

Netværksadapter, PCIe, 1000Base-SX

DKK 1901.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2911SX/ST - netværksadapter
 

Allied Telesis AT-2911SX/ST - netværksadapter

Netværksadapter, PCIe lav profil, 1000Base-SX, 850 nm

DKK 2218.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2912T - netværksadapter
 

Allied Telesis AT-2912T - netværksadapter

Netværksadapter, PCIe lav profil, Gigabit Ethernet

DKK 895.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2914SX/SC - network adapter
 

Allied Telesis AT-2914SX/SC - network adapter

Netværksadapter, PCIe lavprofil, 1000Base-SX x 1

DKK 2182.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-2916SX/LC
 

Allied Telesis AT-2916SX/LC

Netværksadapter, PCI, 1000Base-SX, 850 nm

DKK 1704.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT 6102 Strømforsyning - 80 Plus
 

Allied Telesis AT 6102 Strømforsyning - 80 Plus

PoE fordeler, 48 V, for AT 8000, 8000GS/24, 8000S/24, 8524, 8624, 9424, FS708, FS750/24, GS900

DKK 100.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT AR2010V
 

Allied Telesis AT AR2010V

Sikkerhedsudstyr, GigE

DKK 3273.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT AR2050V
 

Allied Telesis AT AR2050V

Sikkerhedsudstyr, GigE

DKK 3346.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-BRKT-J26
 

Allied Telesis AT-BRKT-J26

Netværk enhedsvæg / loft monteringssæt

DKK 630.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-CV1200PSU - strømforsyning - redundant Strømforsyning - 80 Plus
 
DKK 398.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-CV5001AC - strømforsyning - hurtigstik/redundant Strømforsyning - 80 Plus
 

Allied Telesis AT-CV5001AC - strømforsyning - hurtigstik/redundant Strømforsyning - 80 Plus

Strømforsyning, hurtigstik/redundant (indstiksmodul), AC 100-240 V, for Converteon AT-CV5001

DKK 4289.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-CV5M02 - adapter for fjernadministration
 

Allied Telesis AT-CV5M02 - adapter for fjernadministration

Adapter for fjernadministration, 100Mb LAN, RS-232, 100Base-TX, for Converteon AT-CV5000

DKK 3611.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-CVMCR - låsesystem til netværksenhed
 

Allied Telesis AT-CVMCR - låsesystem til netværksenhed

Låsesystem til netværksenhed, for Converteon AT-CV1000

DKK 175.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT DMC100
 

Allied Telesis AT DMC100

Fibermedieomformer, 100Mb LAN, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / LC multimodus, op til 2 km, 1310 nm

DKK 1525.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT DMC1000
 

Allied Telesis AT DMC1000

Fibermedieomformer, GigE, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / LC multimodus, op til 500 m, 850 nm

DKK 1150.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-DMC1000/LC - fibre media converter - GigE
 

Allied Telesis AT-DMC1000/LC - fibre media converter - GigE

Fibermedieomformer, GigE, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / LC multimodus, op til 500 m, 850 nm

DKK 2512.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-DMC1000/SC - fibre media converter - GigE
 

Allied Telesis AT-DMC1000/SC - fibre media converter - GigE

Fibermedieomformer, GigE, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC multimodus, op til 500 m, 850 nm

DKK 2594.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT DMC1000/ST
 

Allied Telesis AT DMC1000/ST

Fibermedieomformer, GigE, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / ST multimodus, op til 500 m, 850 nm

DKK 2512.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT DMC100/LC
 

Allied Telesis AT DMC100/LC

Fibermedieomformer, 100Mb LAN, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / LC multimodus, op til 2 km, 1310 nm

DKK 878.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT DMC100/ST
 

Allied Telesis AT DMC100/ST

Fibermedieomformer; 100Mb LAN; 100Base-FX; 100Base-TX; RJ-45 / ST multimodus; op til 2 km; 1310 nm

DKK 1574.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS232
 

Allied Telesis AT FS232

Medieomsætter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45, SC enkel modus, ekstern, op til 15 km

DKK 3456.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS708/POE
 

Allied Telesis AT FS708/POE

Switch, ikke administreret, 8 x 10/100 + 1 x SFP, desktop, PoE

DKK 1714.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS708/POE-50
 

Allied Telesis AT FS708/POE-50

Switch, ikke administreret, 8 x 10/100 + 1 x SFP, desktop, PoE

DKK 854.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS710/5
 

Allied Telesis AT FS710/5

Switch, ikke administreret, 5 x 10/100, desktop, væg-monterbar

DKK 315.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS710/5E
 

Allied Telesis AT FS710/5E

Switch, ikke administreret, 5 x 10/100, desktop, væg-monterbar

DKK 287.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS710/8E
 

Allied Telesis AT FS710/8E

Switch, ikke administreret, 8 x 10/100, desktop, monterbar på stativ

DKK 555.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS716L-50
 

Allied Telesis AT FS716L-50

Switch, ikke administreret, 16 x 10/100, desktop

DKK 852.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-FS724L-50
 

Allied Telesis AT-FS724L-50

Switch, 24 porte, Ethernet, Fast Ethernet, 10Base-T, 100Base-TX, ekstern

DKK 1303.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart
 

Allied Telesis AT FS750/20 WebSmart

Switch, smart, 16 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ

DKK 957.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS750/28PS WebSmart
 

Allied Telesis AT FS750/28PS WebSmart

Switch, Administreret, 20 x 10/100 (PoE) + 2 x combo Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 + 4 x 10/100 (PoE+), desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+ (193 W)

DKK 2969.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart
 

Allied Telesis AT FS750/28 WebSmart

Switch, smart, 24 x 10/100 + 2 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ

DKK 1332.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT FS970M/8PS
 

Allied Telesis AT FS970M/8PS

Switch, Administreret, 8 x 10/100 + 2 x kombi Gigabit Ethernet/Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ, PoE+ (185 W)

DKK 3835.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS910/16
 

Allied Telesis AT GS910/16

Switch, ikke administreret, 16 x 10/100/1000, desktop, AC 90, 264 V

DKK 914.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS910/24
 

Allied Telesis AT GS910/24

Switch, ikke administreret, 24 x 10/100/1000, monterbar på stativ

DKK 1409.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-GS924MX-50
 

Allied Telesis AT-GS924MX-50

AT-GS924MX-50 Produkt beskrivelse: Gigabit Ethernet Managed switch med 24 porte 10/100/1000T Mbps, 2 SFP/Copper combo porte, 2 SFP/SFP+ uplink porte, enkelt fast AC strømforsyning

DKK 7490.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-GS948MX-50
 

Allied Telesis AT-GS948MX-50

AT-GS948MX-50 Produkt beskrivelse: Gigabit Ethernet Managed switch med 48 10/100/1000T porte, 2 SFP/Copper combo porte, 2 SFP/SFP+ uplink porte, enkelt fast AC strømforsyning

DKK 12702.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS950/10PS
 

Allied Telesis AT GS950/10PS

Switch, Administreret, 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+

DKK 2457.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS950/16PS
 

Allied Telesis AT GS950/16PS

Switch, Administreret, 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP (PoE+), desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+

DKK 3488.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-GS950/24-50 24 PORT 10
 

Allied Telesis AT-GS950/24-50 24 PORT 10

Switch, Administreret, 24 porte, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T + 2 x GBIC (ubrugt), ekstern

DKK 2205.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS950/28PS
 

Allied Telesis AT GS950/28PS

Switch, smart, 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+ (185 W)

DKK 4736.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-GS950/48-50 48 PORT 10
 

Allied Telesis AT-GS950/48-50 48 PORT 10

Switch, Administreret, 48 porte, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T + 4 x fælles SFP (ubrugt), 1U, ekstern

DKK 3905.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS950/48PS
 

Allied Telesis AT GS950/48PS

Switch, Administreret, 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 20 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP, desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+

DKK 6094.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT GS950/8
 

Allied Telesis AT GS950/8

Switch, Administreret, 8 x 10/100/1000 + 2 x delt SFP, desktop

DKK 1210.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IE200-6FP
 

Allied Telesis AT IE200-6FP

Switch, Administreret, 4 x 10/100 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, PoE+, DC strøm

DKK 8859.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IE200-6FT
 

Allied Telesis AT IE200-6FT

Switch, Administreret, 4 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar

DKK 5553.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IE300-12GP
 

Allied Telesis AT IE300-12GP

Switch, L3, Administreret, 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, PoE+ (240 W), DC strøm

DKK 14650.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IE300-12GT
 

Allied Telesis AT IE300-12GT

Switch, L3, Administreret, 8 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, DC strøm

DKK 10666.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IMC2000T/SP
 

Allied Telesis AT IMC2000T/SP

Industriel temperatur; fibermedieomformer; GigE; 1000Base-SX; 100Base-FX; RJ-45 / SFP (mini-GBIC); op til 2 km; TAA-kompatibel

DKK 3214.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT iMG1405 Intelligent Multiservice Gateway
 
DKK 3038.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT IX5-28GPX
 

Allied Telesis AT IX5-28GPX

Switch, L3, Administreret, 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+, desktop, monterbar på stativ, PoE+

DKK 25448.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MC102XLPCI
 

Allied Telesis AT MC102XLPCI

Fibermedieomformer, Fast Ethernet, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multimodus, op til 2 km

DKK 2392.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MC102XLPCIe
 

Allied Telesis AT MC102XLPCIe

Fibermedieomformer, Fast Ethernet, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multimodus, op til 2 km, 1310 nm

DKK 2581.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MC103LH
 

Allied Telesis AT MC103LH

Transceiver, op til 40 km

DKK 3333.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MC103XL
 

Allied Telesis AT MC103XL

Fiber media converter, 100Base-FX, 100Base-TX, SC enkel modus / RJ-45, op til 15 km, 1310 nm

DKK 2019.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MC104XL
 

Allied Telesis AT MC104XL

Medieomvandlare, 100Base-FX, SC-läge (multi-mode) / SC-läge (single mode), extern, upp till 15 km, 1310 nm

DKK 3646.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-MCF2000AC HOT SWAPPA Strømforsyning - 80 Plus
 

Allied Telesis AT-MCF2000AC HOT SWAPPA Strømforsyning - 80 Plus

Strømforsyning, hurtigstik/redundant ( indstiksmodul )

DKK 3885.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MCF2000M Management Module
 

Allied Telesis AT MCF2000M Management Module

Adapter for fjernadministration, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, RS-232, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T

DKK 3117.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-MCF2000S - network stacking module - 2 ports
 

Allied Telesis AT-MCF2000S - network stacking module - 2 ports

Netværksstablingsmodul, 100Mb LAN, 100Base-TX, 2 porte, for AT MCF2000, MCF2300

DKK 2895.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter
 

Allied Telesis AT MCF2012LC Multi-channel Media Converter

Fibermedieomformer, Fast Ethernet, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 12 porte, RJ-45 / LC enkelttilstand, op til 15 km, 1310 nm

DKK 23002.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT-MCF2300AC - strømforsyning - hurtigstik/redundant Strømforsyning - 80 Plus
 

Allied Telesis AT-MCF2300AC - strømforsyning - hurtigstik/redundant Strømforsyning - 80 Plus

Strømforsyning, hurtigstik/redundant (indstiksmodul), for AT MCF2300 Multi-Channel Modular Media Chassis

DKK 3883.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MCR12
 

Allied Telesis AT MCR12

Basis for modulær ekspansion, rackmonterbar

DKK 3575.00
More Information

 
Image of Allied Telesis AT MMC2000
 

Allied Telesis AT MMC2000

Fibermedieomformer, Gigabit Ethernet, 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T, RJ-45 / ST multimodus, op til 550 m, 850 nm

DKK 2828.00
More Information